Mercedes-Benz

Kampanya

Güncel Fırsatlar

Satış ve satış sonrası hizmetlerimiz ile müşteri memnuniyetini her zaman üst seviyede tutmaya özen göstermekteyiz. Size özel sunduğumuz kampanyalar ile Mercedes-Benz markasına ve organizasyonuna olan güveninizin devam etmesini sağlıyoruz.

C-Serisi Bakım Paketi Kampanyası

Periyodik bakımın yıldızı.

C-Serisi bakım paketleri, hiç olmadığı kadar avantajlı.

6 yaş ve üzeri C-Serisi otomobilinizi yetkili servislerimize getirin, işçilik ve KDV dahil benzinli araçlarda 1.100 TL, dizel araçlarda 1.300 TL'lik avantajlı fiyatlardan yararlanın.

Mercedes me Adapter hediye. Kampanya; 18 Ağustos-30 Eylül 2020 tarihleri arasında, katılımcı Mercedes-Benz otomobil yetkili servislerinde; 6 yaş ve üzeri, C-Serisi; 204008, 204031, 204041, 204045, 204049 ve 204331 araç tipleri için geçerlidir. Periyodik bakım paketleri kapsamında, hava filtresi, yağ filtresi, toz filtresi, yakıt filtresi (dizel araçlar için), orijinal MB Motor Yağı, işçilik (Servis-A) bulunmaktadır ve paketlere KDV dahildir. Paket fiyatları, tavsiye edilen satış fiyatları olup, katılımcı yetkili servislere göre değişiklik gösterebilir. Mercedes Benz Otomotiv Ticaret ve Hizmetler A.Ş. ek bir bildirimde bulunmadan kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Mercedes sahibi olmak, her geçen gün daha avantajlı.

 

Mercedes-Benz Kompakt sınıf araçlarda, periyodik bakım paketi fiyatları çok avantajlı koşullarla sabitlendi. Yedek parçada %30’a, işçilikte %50’ye varan indirim ve sabit kur fiyat avantajı sizi bekliyor. Hemen bir yetkili servisimize gelin, işçilik ve KDV dahil 1.200 TL’den başlayan fiyatlarla otomobilinizin orijinalliğini koruyun.

Mercedes-Benz orijinal akülerinde size özel indirim fırsatları.

Yetkili Servislerimize gelin, Mercedes-Benz markalı orijinal akülerde size özel işçilik dahil 1.550 TL'den başlayan indirimli fiyatlardan yararlanın.

Mercedes'inizin gerçek performansını keşfedin.

Beklentilerinizi bir adım ileriye taşımanın zamanı geldi. Mercedes'iniz için özel olarak geliştirilen Mercedes-Benz Orijinal Motor Yağları ile motor aşınmalarını azaltın, yüksek performansı her koşulda yaşayın.

Sen yetkili bir Mercedes'e benziyorsun

Mercedes'iniz emin ellerde olsun diye, Mercedes-Benz yetkili servislerinde ön ödemeli bakım paketleri bu yıla özel %40'a varan indirimlerle! Dilediğiniz kadar bakım paketini şimdi alın, hiçbir yerde bulamayacağınız ve uzun yıllar kullanabileceğiniz bu avantajı kaçırmayın.

Garantinin Mercedes’i, Mercedes’in garantisi.

Kilometre sınırı olmadan 4 yıl garanti yalnızca Mercedes-Benz'de! Yeni bir Mercedes-Benz otomobil sahibi olan herkes 4 yıl garantiden ücretsiz yararlanıyor, kilometreye takılmadan Mercedes'inin keyfini çıkarıyor.